Sršni – BA Radotín 96:51

Sestava a body: Kašík 25, Kroupa 17, Konrád 15, Peniaštek15, Iványi 10, Mallier 7, Pinkas 3, Šiller 2, Mareš 2

Sršni – Sokol Pražský 72:45

Sestava a body: Kašík 33, Peniaštek 10, Iványi 8, Kroupa 8, Konrád 6, Mareš 5, Šiller 2, Mallier, Pinkas

V okleštěné sestavě jsme nastoupili do posledních domácích duelů v extralize U14. V sobotu jsme podali velmi soustředěný výkon a od prvních minut nebylo pochyb, že vítězství zůstane v Písku. V neděli nás čekal náročnější soupeř. První čtvrtinu jsme tahali za kratší konec, poté jsme do poločasu zabrali, Filip Kašík nasázel za tuto desetiminutovku 19 bodů a překlopil vedení na naši stranu. Ve třetí desetiminutovce jsme podali nejlepší výkon víkendu 28:7 a definitivně rozhodli o vítězi utkání.

U12 – OP U12

SršniBK Č.Budějovice 83:20 a 78:16

O víkendu nás čekala poslední 2 utkání okresního přeboru, soupeřem nám byly děvčata z Českých Budějovic. Po obě utkání jsme byli lepším týmem, dobře jsme bránili po celém hřišti a připsali si tak 2 vítězství. Tento tým čekají poslední utkání ve finále OP a poté festival v Ústí nad Labem. Pojďme ještě pořádně potrénovat a užít si tak zbytek hrací sezóny. Děkuji všem rodičům za pomoc s dopravou.

U11 – OP U12

V neděli jsme v domácí hale přivítali holky ze Strakonic. Obě utkání byla zcela vyrovnaná a někteří naši hráči si opravdu sáhli na dno. I díky tomu jsme se v obou případech mohli radovat z výhry.

Sršni – BK Strakonice 39:35 a 43:39

U10

Sršni – Strakonice dívky 58:14

Sršni – Lions Jindřichův Hradec 33:22

V sobotu se ve Strakonicích odehrál turnaj pro ty nejmladší. Náš tým postupně nastoupil proti domácím děvčatům a hradeckým lvům. První utkání jsme sice vyhráli přesvědčivě, nicméně s výkonem jsme tolik spokojeni být nemohli. Nedařila se nám obrana a proměňování jasných pozic. Pro některé soupeřky to byla první zápasová zkušenost, proto bylo o vítězi jasno od prvních minut. Děvčata ale zaslouží velkou pochvalu.

Ve druhém utkání proti Lions jsme věděli, že musíme podat mnohem lepší výkon, abychom byli schopni držet se soupeřem krok. Fyzicky to bylo velice náročné utkání. I když jsme začali trošku ustrašeně, postupně jsme se zlepšovali a druhou polovinu jsme odehráli výborně. Skvěle jsme bránili a naši zkušenější hráči pak rozhodli o výhře. O tu tolik ani nejde, ale moc mě potěšilo, jak jsme se proti kvalitnímu soupeři prezentovali. Každý hráč zaslouží pochvalu za to, jak bránil a bojoval. Na týmu je vidět progres. Proto doufám, že naše tréninkové nasazení nepoleví, bude nás to bavit a dál se budeme zlepšovat. Děkuji rodičům za pomoc s dopravou a podporu v hledišti.