Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Víkendové výsledky mládeže

Víkendové výsledky mládeže

U14 – Žákovská liga

Sršni – Válečníci Děčín 65:63

Sestava a body: Kašík 17, Peniaštek 15, Šmíd 10, Mallier 5, Pošta 5, Konrád 4, Kroupa 4, Iványi 2, Rádr 2, Ababio 2, Vovesný

Ve velmi vypjatém utkání jsme si vytvořili v první půli 10 bodový náskok. O ten jsme ale velmi rychle ve třetí čtvrtině přišli, a tak se šlo do posledního období za vyrovnaného stavu. Zlepšili jsme obranu a v útoku si pomohli střelbou z dlouhé vzdálenosti. Znovu se rozdíl ve skóre vyšplhal na 10 bodů. Možná už jsme si mysleli, že máme vítězství v kapse, ale šeredně jsme se spletli. Válečníci se dokázali v poslední minutě, díky našim neuvěřitelným ztrátám, dostat až na rozdíl 2 bodů. Zbývalo 9 sekund a místo toho, abychom podrželi míč, jsme vyslali na soupeřův koš střelu, kterou jsme minuli. Hosté doskočili, a ještě stihli vystřelit za tři body. Naštěstí pro nás minuli. Utrápená výhra tak zůstala v Písku.

Sršni – BK Chomutov 80:42

Sestava a body: Kašík 21, Peniaštek 14, Kroupa 13, Šmíd 10, Pošta 9, Rádr 5, Konrád 5, Iványi 2, Mallier, Vovesný, Ababio

S cílem napravit si reputaci jsme naskočili do nedělního utkání. Chomutov nám vzdoroval pouze v prvním poločase. Druhou dvacetiminutovku jsme ovládli a duel dvou neporažených týmů vyzněl v náš prospěch. Velmi dobrou práci jsme odvedli na obranné polovině, přibrzdili jsme nejlepšího hráčů hostů Marka Dvořáka, kterému jsme dovolili pouze 13 bodů.

U11 – OP U12

Proti nejlepšímu týmu kraje ve starší kategorii podali Sršni zvláště ve druhém utkání velmi dobrý výkon, když drželi s vyspělejším soupeřem krok 3 čtvrtiny.

BK Tábor – Sršni   80:35 a 59:43


Facebook