Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Víkendové výsledky mládeže

Víkendové výsledky mládeže

U15 – Žákovská liga

Sršni – BA Sparta 99:37

Sestava a body: Kašík 26, Kačírek 24, Pošta 13, Malý V. 12, Šmíd 11, Kaššák 7, Beníšek 5, Němeček 1, Malý D., Konrád, Zábranský

Pokud jsme chtěli pomýšlet na postup do extraligy, museli jsme v sobotu vyhrát. Chvilku jsme se zahřívali a pak jsme se rozjeli naplno. Dobrou práci jsme odvedli na nejlepším střelci Sparty, který se přes naši obranu jen velmi těžko prosazoval. V půli byl rozdíl ve skóre téměř 30 bodů a nebylo, co řešit. Jedinou kaňkou na utkání je zranění ramene Daniela Němečka, přejeme mu rychlé zotavení.

Sršni – Tygři Praha 71:76

Sestava a body: Kačírek 18, Pošta 14, Malý V. 12, Kašík 11, Konrád 9, Kaššák 4, Šmíd 3, Beníšek, Malý D., Zábranský

V neděli jsme k utkání přistoupili velmi vlažně. Postup do extraligy nás ukolébal a soupeř toho využil. Hrál bojovněji a dával do hry srdíčko. To se o nás rozhodně říct nedalo. Ležérní přístup v obraně, nedohrávání soubojů. A útok byl jeden velký zmar. Zahodili jsme snad 15 volných pozic zpod koše a naše šestky 30/13 rozhodly, že výhru si odvezou kluci do Prahy. Podali jsme ostudný výkon, snad to bude pro nás varování do extraligových utkáních, s takovým výkonem tam rozhodně nemáme šanci uspět.

 

U13 - CEYBL ve Wroclavi

Sršni - WKK Wroclaw B 40:116

Sršni - Válečníci Děčín 50:84

Sršni - BK Brandýs 40:75

Sršni - WKK Wroclaw 24:102

Sršni - SML Zastal Zielena Gora 34:75

 

Sršni na turnaj nominovali méně zkušenou sestavu a kdyžtěsně před odjezdem onemocněl Ondra Weinpold, dalo se tušit, že nás nečeká nic lehkého. Aby toho nebylo málo tak dva hráči na výjezdu prodělali žaludeční chřipku. I tak měli kluci šanci se ukázat. Mohli to být oni kdo, bude řídit náš výkon. Prostě vzít za náš tým zodpovědnost. Toho se nejlépe zhostil Míra Hoch - za to mu posílám pochvalu. Naše výkony měly podobný průběh ve všech zápasech. Záblesky střídaly hluchá místa, kdy jsme po sobě zoufale koukali a doufali, že někde z poza rohu vyskočí posily a ty to za nás odehrají. Kluci, mám pro Vás vzkaz - na hřišti za Ván nikdo nic neudělá. Přesto si troufám říct, že turnaj i přes výsledkový propadák pro nás měl přínos!

 

U11 – kvalifikace o MČR

Sršni – Tigers Č.Budějovice   64:33 a 72:13

Nejmladší minižáci odehráli dvojzápas proti svým vrstevníkům z Českých Budějovic. Šlo o postup na finálový republikový turnaj této kategorie v Plzni.

V prvním utkání se hrál velmi pěkný minibasketbal, ve kterém Sršni byli o něco rychlejším a kompaktnějším týmem. V odvetě byl na chlapcích z krajského města už přeci jen cítit náznak frustrace a tak byla pro Sršně cesta k výhře jednodušší. Můžeme se tak těšit na konci dubna do Plzně. 


Facebook