Photomate se stavá generálním partnerem Sršňů!

Photomate se stavá generálním partnerem Sršňů!
Photomate s.r.o. se stává generálním partnerem Sršňů!!!
 

Photomate je česká společnost, která si od roku 2008 vybudovala v obsluhovaném regionu pozici lídra v distribuci fotovoltaických měničů a bateriových úložišť Huawei FusionSolar pro komerční a rezidenční zákazníky. Tým více než 90 spolupracovníků je aktivní v 25 zemích.

Michal Kalousek: „Rádi jsme podpořili basketbalový klub Sršni Písek, protože podpořit mládež a sport je vždy správným krokem, zvláště po téměř dvou letech lockdownu. Naší společnost a Sršně Písek spojují nejméně dva společné atributy, správně mířit na cíl a mít hodně energie. Od roku 2008 jsme vybudovali v obsluhovaném regionu  Střední, Východní a Severní Evropy, Kavkazu a Střední Asie pozici lídra v oblasti solárních měničů pro komerční a rezidenční zákazníky. V posledních letech jsme také výrazně rozšířili nabídku bateriových úložišť a nabíjecích stanic pro elektromobily. Tímto bych chtěl popřát celému týmu Sršňů Písek hodně energie a úspěchů.“Dodává Michal Kalousek, MBA jednatel společnosti Photomate

 

Jan Čech ke spolupráci dodává: "Kdo chce mířit výš, musí mít v dnešní době za zády silného partnera a toho jsme ve firmě Photomate získali. Můžeme tak pokračovat v kvalitní práci s mládeží a nadále posouvat náš A - tým mužů. Díky této spolupráci přestává být postup do KNBL snem, ale začíná se stávat cílem. Bereme tuto dohodu jako odměnu za dosavadní práci a zároveň jako obrovský závazek, abychom našemu novému partnerovi a všem píseckým fanouškům dělali radost i pod novým názvem Sršni Photomate Písek".

 

 


Facebook