Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Photomate se stavá generálním partnerem Sršňů!

Photomate se stavá generálním partnerem Sršňů!
Photomate s.r.o. se stává generálním partnerem Sršňů!!!
 

Photomate je česká společnost, která si od roku 2008 vybudovala v obsluhovaném regionu pozici lídra v distribuci fotovoltaických měničů a bateriových úložišť Huawei FusionSolar pro komerční a rezidenční zákazníky. Tým více než 90 spolupracovníků je aktivní v 25 zemích.

Michal Kalousek: „Rádi jsme podpořili basketbalový klub Sršni Písek, protože podpořit mládež a sport je vždy správným krokem, zvláště po téměř dvou letech lockdownu. Naší společnost a Sršně Písek spojují nejméně dva společné atributy, správně mířit na cíl a mít hodně energie. Od roku 2008 jsme vybudovali v obsluhovaném regionu  Střední, Východní a Severní Evropy, Kavkazu a Střední Asie pozici lídra v oblasti solárních měničů pro komerční a rezidenční zákazníky. V posledních letech jsme také výrazně rozšířili nabídku bateriových úložišť a nabíjecích stanic pro elektromobily. Tímto bych chtěl popřát celému týmu Sršňů Písek hodně energie a úspěchů.“Dodává Michal Kalousek, MBA jednatel společnosti Photomate

 

Jan Čech ke spolupráci dodává: "Kdo chce mířit výš, musí mít v dnešní době za zády silného partnera a toho jsme ve firmě Photomate získali. Můžeme tak pokračovat v kvalitní práci s mládeží a nadále posouvat náš A - tým mužů. Díky této spolupráci přestává být postup do KNBL snem, ale začíná se stávat cílem. Bereme tuto dohodu jako odměnu za dosavadní práci a zároveň jako obrovský závazek, abychom našemu novému partnerovi a všem píseckým fanouškům dělali radost i pod novým názvem Sršni Photomate Písek".

 

 


Facebook