Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

KEVIN TÝML se stává novou posilou Sršňů!!!

KEVIN TÝML se stává novou posilou Sršňů!!!
Kevin Týml, posila, Sršni, NH Ostrava, hostování

‼️?KEVIN TÝML se stává novou posilou Sršňů?‼️

? Z klubu NH Ostrava k nám přichází tento brzy dvaadvacetiletý hráč, jehož fanoušci jistě znají z působení v Novém Jičíně, kde patřil k nejlepším střelcům první ligy, a zároveň už pátou sezónou nastupoval v Kooperativa NBL v dresu Nové Huti.

Kevin, který měří 199 centimetrů, byl rovněž mládežnickým reprezentantem ČR. Mimo jiné startoval s naší dvojicí Sýkora - Svoboda na Challengeru U20 v Brně, který se jim v roce 2021 podařilo vyhrát. V současné době je také reprezentantem 3x3, ve kterém v letošním roce získal ocenění Nejlepší mladý hráč v anketě Basketbalista roku.

Jeho letošní průměry v NBL byly 4,5 bodu a 1,7 doskoku za více jak 16 minut hry. Nicméně věříme, že v Písku půjdou strmě nahoru?

Kevin Týml: Jsem moc rád, že jsem dostal šanci působit v Písku. Je to pro mě po delší době něco nového, ale styl který se tady hraje je mi nejblíž. Atmosféru v Sršním hnízdě jsem zažil vždy jen jako soupeř, ale nemůžu se dočkat, až ji vyzkouším ve žlutočerném dresu. Budu se snažit, abych Sršňům pomohl k co nejlepším výsledkům v Kooperativa NBL

Jan Čech: O Kevina jsme měli zájem už v létě, nicméně tehdy to ještě nevyšlo. Vzhledem k náročnému programu a přibývajícím zraněním v týmu jsme teď posílit potřebovali a jsem rád, že tentokrát už nestálo nic v cestě. Kevin splňuje veškeré předpoklady k tomu, aby v našem systému uspěl a zároveň se s mnoha hráči zná z reprezentačních výběrů. Věřím, že když mu dáme důvěru a prostor na hřišti, stane se důležitou součástí naší rotace.

??Kevine, vítej!??


Facebook