Zálesí

Zálesí


Vše je připravené na další ročník soustředění na Zálesí, a tak posílám poslední info.
 
Odjezd bude v neděli 21.8. v 15:00 od sportovní haly v Písku. Přihlášených je 59 dětí a jejich seznam je zde na webových stránkách, proto Vás prosím o kontrolu. Je tak třeba minimálně 15 aut a přibližně v polovině srpna prosím o nějakou reakci na odvoz, kdo by kdy mohl a seznam řidičů zde budu průběžne aktualizovat, aby byl přehled kdo a kdy pojede. Stejně tak budeme hledat řidiče i na zpáteční cestu, odjezd ze Zálesí bych chtěl v pátek 26.8. kolem 14:00. Ideální by bylo, aby jste se prostřídali a každý jel jen jednou. Plán cesty dostanete u haly a pojedeme společně.
 
Auta neděle na Zálesí:                                                                          
Vovesný (4), Suk (4), Procházka (3), Peniaštek (4), Soušek (4), Bečka (4), Lexa (po vlastní ose), Janovský (4), Novák (2), Vallet (3), Kolařík (3)
 
Auta pátek do Písku:
Soušek (4), Rádr (4), Svoboda (4), Novák (3), Miklas (3), Školaudy (4),
 
Při odjezdu si od každého vyberu částku 3500,- Kč, kartičku VZP.

Nechci to přivolávat a snad bude klid, ale kdyby náhodou, tak samozřejmě budeme sledovat epidemiologickou situaci a dodržovat veškeré nařízení Ministerstva zdravotnictví.
 
S sebou: Sportovní oblečení na ven, pro jistotu ale i do haly, většina her probíhá v lese, takže pevné boty, přezůvky, hygienické potřeby, ručník, plavky, krém na opalování, pokrývku hlavy, určitě repelent proti klíšťatům a láhev na pití!!! Po celou dobu bude k dispozici barel na dolévání.
 
Spacáky nejsou potřeba.

Děti, které berou nějaké speciální léky, prosím aby mi napsali dávkování na papírek, ať na to nezapomenu

Stravování začíná až v neděli večeří, takže s sebou můžou mít nějakou malou sváču, končí v pátek obědem. Jede vyhlášený kuchtík pan Křesina jako v loňském roce a má pro přichystáno opět spoustu specialit, na některé jedlíky už se náramně těší.
 
V neposlední řadě chci poprosit stejně jako každý rok, čím méně elektroniky, tím lépe. Chci aby se kluci zabavili jinak než hraním her na mobilu. Proto prosím, zakázat to však nemůžu, nechat telefony doma. Zavolat se bude dát buď mě nebo kterémukoliv jinému trenérovi.
 
V případě dotazů mě kontaktujte buď na mailu: cechy.7@seznam.cz nebo na mobil 774 082 406.

Seznam dětí (60)
2004 - Marek, Hejl, Chvála, Primak, Polánek A. + T., Janovský (7)
2005 - Douda, Vovesný, Procházka, Svoboda, Bečka, Stuchlík (6)
2006 - Klement, Čihák, Skovajsa, Šimonek, Humpál, Suchánek, Kačírek, Ryska, Hrubý, Kubíček, Bitto (11)
2007 - Kabriel, Hess, Křesina, Myslivec, Vallet, Miklas, Lopata, Pelikán, Benda, Zita, Peniaštek, Kačírek, Kopunec (13)
2008 - Rybařík, Kolařík, Soušek, Suk, Hladík, Ababio (6)
2009 - Křesina, Doubek, Školaudy (3)
2010 a mladší - Iványi, Vojtěchovský, Šiller, Lexa, Rádr, Jandečka, Ababio, Berka, Čáp, Picek, Novotný, Novák, Humpál, Janovský (14)
 
S pozdravem JČ


Facebook