Turnaj U10 (2011) v Praze

Turnaj U10 (2011) v Praze
Sršni předvedli bojovné výkony

Tradičního Tygr mini cupu se zúčastnil náš tým U10 (2011 a ml.). Hrálo se tradičně v areálu v Jenči a turnaj byl skvěle zorganizován, za což patří pořadatelům velký dík.

Sršni - Tygři Praha (holky)  38:12

V prvním utkání jsme se střetli s holkami pořadatelského týmu a po počátečních rozpacích jsme několika rychlými koši rozhodli o naší výhře.

Srni - NH Ostrava  20:32

Kluci z Ostravy patří tradičně k největším favoritům. Nicméně naši kluci podali ve druhé čtvrtině skvělý výkon a v poločase jsme prohrávali pouze o bod. Pak Ostrava ukázala přeci jen více umu a dovedla zápas k výhře.

Sršni - Basket Slovanka (holky)  28:10

Holky ze Slovanky byly technicky velmi slušně vybavené a naši kluci museli pro výhru ukázat velmi dobrý výkon.

Sršni - BK Pardubice  20:22

V bojovném a velmi dramatickém utkání naši kluci po celý průběh mírně prohrávali. Ve strhující koncovce však dokázali několika rychlými koši srovnat a dokonce měli na rukou vítězný koš. V poslední vteřině se však dopustili faulu, který soupeř potrestal proměněným trestným hodem a získal tak výhru. I přes slzičky zklamání však můžeme být na náš výkon v tomto zápase pyšní.

Sršni - NH Poruba  32:12

Sršni přijeli na utkání až těsně před úvodním hvizdem a v prvních minutách to bylo znát. Pak však dokázali svoji převahu vyjádřit několika koši a o vítězství bylo rozhodnuto.

Celkové 6.místo z 12-ti týmů (bilance 3 výhry, 2 prohry) považujeme za fajn výsledek a dobrou motivaci do další práce.

Jsme za naši účast na turnaji moc rádi - kluci se získali herní zkušenosti a jistě i mnoho zážitků jak na hřišti, tak mimo něj. Děkujeme klukům za výkony i chování a samozřejmě rodičům za pomoc s dopravou a skvělé povzbuzování.

MJ + AK

Fotogalerie k článku


Facebook