Sršní prázdninové kempy

Sršní prázdninové kempy

SRŠNÍ BODDÁNÍ 2021

Vážení rodiče a hráči,

Protože příměstský basketbalový kemp Sršní boddání měl minulé roky dobré ohlasy, můžu s radostí oznámit, že se uskuteční i tento rok.

Program kempu bude podobný jako minulé roky - ráno přijdou děti do sportovní haly (Tylova ulice), dopoledne budou trénovat pod dozorem starších hráčů, poté zajdeme na oběd do jídelny ZŠ J. K. Tyla a odpoledne bude pro kluky připraven další sportovní program. V minulých letech jsme hráli lasergame, lezli na lezeckou stěnu, jeli jsme na cyklo-výlet, vyzkoušeli si i orientační běh a spoustu dalších aktivit. V tomto roce můžete čekat podobný program, ale pracujeme na jeho ozvláštnění, plánujeme i jeden celodenní výlet, ale více zatím nebudeme prozrazovat J

Dále se kluci mohou těšit na různé soutěže, zajímavé návštěvy, „celokempovou“ hru a další. Program každý den bude končit mezi 17.-18. hodinou, přesný čas vždy mailem upřesním asi den až dva předem. Pokud nám bude přát počasí, tak ve čtvrtek opět proběhne posezení u ohně v areálu Tylovky pro rodiče i kempery.

Tento rok bude pouze jeden termín kempů a to 19. – 23. července, tím pádem předpokládáme více zájemců, proto neotálejte s přihlášením. Cena pro jedno dítě je 2800,-. V ceně je zahrnuta strava (2 svačiny a oběd + pití po celou dobu), odměny trenérům, pronájem haly, veškeré náklady na odpolední program, kempová trička,…

Kemp je určen pro kluky narozené v letech 2008-2013, po domluvě lze dělat výjimky.

Přihlášku na kemp prosím vyfoťte a pošlete mi ji na e-mail, pokud z nějakého důvodu nemáte tuto možnost, zavolejte mi, kontakty jsou uvedeny níže. Přihlášku pošlete, pokud možno, do 10. června. Peníze spolu s domluvou o tom, jestli kluk může odpoledne odcházet domů sám, vyřešíme první den kempu ráno při nástupu, proto prosím přijďte do haly spolu se synem.

V případě, že se po odevzdání přihlášky rozhodnete ze závažných důvodů (nemoc, zranění,…) kempu nakonec nezúčastnit, kontaktujte mě prosím co nejdříve, abychom stihli najít náhradu:

E-mail: gabijanovska@seznam.cz, Telefon: 776323630

Samozřejmě mi můžete kdykoliv napsat nebo zavolat, kdybyste se chtěli na něco zeptat J

Přibližně týden před začátkem kempu obdržíte e-mail s více informacemi (čas nástupu; věci, které si mají děti nosit na různé dny, atd.)

 

S pozdravem,

Gabriela Janovská

Přihlášku najdete na druhém papíru.

 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ BASKETBALOVÝ KEMP SRŠNÍ BODDÁNÍ 2021

 

Jméno a příjmení dítěte:

Datum narození dítěte:

Velikost trička dítěte (XS, S, M, L, XL, XXL):

Dítě je plavec (vyberte): ANO / NE

Zdravotní, stravovací nebo jiná omezení:

 

 

Jméno a příjmení zákonného zástupce:

 

 

Kontakt na zákonného zástupce                    E-mail:

                                                          

 

 

Telefonní číslo:

 

 

 

Podpisem této přihlášky závazně přihlašuji svého syna na příměstský basketbalový kemp Sršní boddání v termínu 19. – 23. července.

Podpis:

 

 

 

Zálesí 2021

Vážení rodiče,

po předešlých letech chceme pokračovat v tradici i letos, proto si zapište do kalendáře termín 22. - 27.8. 2021, kdy se opět koná soustředění Sršňů hráčů 2004 až 2011. Bude probíhat na táborové základně, která se nachází na okraji obce Zálesí (část obce Drážov) v budově bývalé školy. Objekt je pod správou DDM Strakonice. Okolí tvoří krásná šumavská příroda, v blízkosti jsou lesy, přímo v areálu je hřiště a herna stolního tenisu. Koupání je možné na koupališti v Rohanově.

 

Ubytování je možné jak v chatkách, tak především v budově. Soustředění bude zaměřeno především na všestrannost dětí a utvoření dobrého kolektivu. V rámci soustředění bude probíhat celotáborová hra, při níž si děti vyzkouší mnoho zábavných her. Dále na programu bude atletická příprava a v případě špatného počasí máme v plánu cca tři basketbalové tréninky v hale ZŠ ve Vacově vzdáleném asi 5 km.

 

Stravování:     5x denně, vaří nám vyhlášený gurmán pan Křesina za pomoci jeho krásné ženy Denisky.

 

Cena soustředění:   3000,- Kč

 

Doprava:      Zálesí je od Písku vzdálené cca 48 km, doprava bude po vlastní ose, budeme se snažit vytvořit skupiny dětí, aby bylo potřeba co nejméně aut

 

Termín:           Sraz bude v neděli 22.8. kolem 15:00, předpokládaný konec v pátek 27.8. kolem 14:00

 

Dozor:         Akce se zúčastní trenéři Sršni Písek, v průběhu soustředění se objeví i hráči KNBL. Po celou dobu bude k dispozici kuchař a hospodář, který bude mít na starost zásobování a bude vykonávat i funkci zdravotníka.

 

Více o areálu na internetové stránce: www.ddmstrakonice.cz/zalesi

 

Bližší informace: Během června budou na webových stránkách www.srsni.com sděleny veškeré podrobnosti, v případě dotazů mě kontaktujte na čísle 774 082 406 nebo na email cechy.7@seznam.cz

 

Závaznou přihlášku odevzdejte co nejdříve nebo pošlete mě na email, nejpozději do poloviny června.

                                                                                                                     

                                                                                                                      Jan Čech

 

…..................................................................................................................................................................

                                                                                                                     

Závazná přihláška

na basketbalový kemp na Zálesí v termínu 22. - 27.8.2021

Jméno dítěte: 

Rodné číslo: 

Adresa: 

Kontakt na rodiče: Matka                                                     Otec

Email:

Důležitá sdělení vedoucímu nebo zdravotníkovi:

 

 

Podpis zákonného zástupce:

 

Vše proběhně za dodržování hygienických podmínek a nařízení vlády.

 


Facebook