Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Rezervy mužů na venkovních hřištích

BK Klatovy - Sršni B 79:83

První poločas jsme se drželi především díky přesné mušce za tři body. Hned 8 trojkových pokusů úspěšně propadlo košem domácích. Po přestávce jsme tahali za kratší konec a náskok Klatov se vyšplhal až na 8 bodů. Poslední pětiminutovka však patřila nám. Šňůrou 16:7 jsme přetlačili vítězství na naši stranu.

BK Jiskra Domažlice - Sršni B 94:55

V neděli jsme nastoupili bez hrajícího trenéra Radka Dudy. První čtvrtinu jsme se soupeřem ještě drželi krok, ale to bylo od nás vše. Zbytek zápasu zcela ovládl tým Domažlic a my jsme jen nemohoucně přihlíželi, jak vedení domácích narůstá. I přes vysokou prohru, jedna výhra z venku je velmi cenná.

BK Tábor U19 - Sršni C 54:84

Táborští mladíci s námi vydrželi běhat jenom první poločas. Po změně stran, jsme ještě více přitlačili v obraně, za druhou dvaceminutovku jsme obdrželi pouze 23 bodů. Zato nám se na útočné polovině nadměrně líbilo a s chutí jsme si zastříleli. Ve druhém utkání jsme tak odčinili nečekanou prohru z Jindřichova Hradce.