Družstva

Sršni muži I. liga

Bartoš Matěj - Běle Šimon - Blažek Zdeněk - Duda Radek - Englický Pavel - Gareis Šimon - Hejda Dan - Jílek Tomáš - Mikolášek Luboš - Musil Ondřej - Novák Vojtěch - Pistulka Tomáš - Procházka Miroslav - Sýkora Vojtěch - Šlechta Petr - Špičák Milan - Švarc Jiří - Valuch Jan - Voldán Michal - Žáček Vojtěch

Sršni muži B II. liga

Běle Šimon - Blažek Zdeněk - Čech Jan - Černý Pavel - Gareis Šimon - Hejda Dan - Hladík Tomáš - Houser Mikoláš - Janda Vojtěch - Jílek Tomáš - Jirsa Tomáš - Kinský Václav - Koc Matěj - Kratochvíle Michal - Mikolášek Luboš - Musil Ondřej - Pavelka Marek

Sršni muži C OP

Bartošek Jan - Blažek Zdeněk - Čáp Petr - Horský Pavel - Hrneček Roman - Janovský Přemysl - Jelínek Ondřej - Kocourek Petr - Kočí Tomáš - Kratochvíle Michal - Mašek Jaroslav - Pálka Tomáš - Pavelka Marek - Pecka Daniel - Pešek Libor - Plášil Marek - Soucha Lukáš - Stehlík Petr - Švec František - Tóth Lukáš - Veselý Jan - Výkruta Patrik

Sršni U19 EL

Arnican Filip - Bednář Pavel - Benda Jakub - Burýšek Ondřej - Černý Pavel - Fučík Jan - Glazer Jan - Hladík Tomáš - Houser Mikoláš - Kinský Václav - Koc Matěj - Mach Matěj - Pistulka Tomáš - Procházka Miroslav - Pták Gabriel - Svoboda Martin - Sýkora Vojtěch - Štrobl Martin - Šurý Jakub - Vyskočil Radek

Sršni U17 EL

Arnican Filip - Burýšek Ondřej - Černý Pavel - Forejt Jakub - Fučík Jan - Hladík Tomáš - Jerhot Matěj - Koc Matěj - Kotala Jakub - Mach Matěj - Pelikán Matouš - Pták Gabriel - Svoboda Martin - Svoboda Josef - Sýkora Vojtěch - Štrobl Martin - Šurý Jakub - Trusina Jakub

Sršni U17 B NRS

Arnican Filip - Forejt Jakub - Janovský Filip - Kopenec Filip - Maleček Tomáš - Marek Šimon - Ouředník Matěj - Podlaha Samuel - Polánek Adam - Polánek Tomáš - Voith Jan

Sršni U15 ŽL

Čihák Filip - Forejt Matěj - Hejl Daniel - Chvosta Jan - Janovský Filip - Kadlec Vít - Kračman Jan - Maleček Tomáš - Marek Šimon - Ouředník Matěj - Podlaha Samuel - Polánek Tomáš - Polánek Adam - Sedláček Josef - Svoboda Josef - Sýkora Tomáš - Veselý Ondřej - Vohradník David - Voith Jan - Vovesný Prokop - Wavryen Vojtěch

Sršni U14 ŽL

Čihák Filip - Hejl Daniel - Hesoun Matyáš - Humpál Kevin Dalibor - Chvosta Jan - Křesina Adam - Maleček Tomáš - Marek Šimon - Marek Jakub - Procházka Petr - Svoboda Josef - Šimonek Jakub - Veselý Ondřej - Vovesný Prokop - Žák Šimon

Sršni U13 st. mini OP A

Andr Robert - Bečka Petr - Břečka Vojtěch - Douda Jakub - Hesoun Matyáš - Hladík Šimon - Humpál Kevin Dalibor - Javorský Jakub - Jelínek Adam - Kačírek Bartoloměj - Kadlec Milan - Maroušek Filip - Papež Ondřej - Procházka Petr - Skovajsa Ondřej - Stuchlík Jan - Suchánek František - Šimonek Jakub - Vovesný Prokop - Žák Šimon

Sršni U13 st. mini OP B

Bodorik Juraj - Budín Daniel - Gavlasz Matěj - Jezl Jan - Reichl Marek - Rybařík Tomáš - Vallet Tim - Zelenka Marek

Sršni U12 ml.mini OP A

Andr Robert - Bodorik Juraj - Čížek Pavel - Gavlasz Matěj - HA Minh Tao - Hesoun Matyáš - Hladík Šimon - Hoštička Milan - Javorský Jakub - Kadlec Milan - Kopunec Jan - Křesina Adam - Maroušek Filip - Miklas Dominik - Novák Filip - Padrtka Jakub - Papež Ondřej - Reichl Marek - Rybařík Tomáš - Řežábek Petr - Skovajsa Ondřej - Suk Jaroslav - Vallet Tim - Volf Pavel - Voříšek Ondřej - Zelenka Marek

Sršni U12 ml. mini OP B

Budín Daniel - Hladký Adam - Kopunec Jan - Křesina Adam - Kubeš Vilém - Langer Adam - Litoš David - Lopata Marek - Miklas Dominik - Myslivec Petr - Novák Filip - Padrtka Jakub - Pelikán Vojtěch - Peniaštek Jáchym - Talián Felix - Vlk Tomáš - Zelenka Marek

Sršni U 11 nejml. mini A OP

Bodorik Juraj - Čížek Pavel - Doubek Martin - Gavlasz Matěj - HA Minh Tao - Hladík Ondřej - Hladký Adam - Hodík Tomáš - Chrz Jakub - Jakl Viktor - Klement Martin - Kolářík Josef - Kopunec Jan - Kotek Matyáš - Křesina Adam - Kubeš Vilém - Langer Adam - Litoš David - Lopata Marek - Miklas Dominik - Myslivec Petr - Novák Filip - Padrtka Jakub - Pelikán Vojtěch - Peniaštek Jáchym - Reichl Marek - Reichl Vojta - Rybařík Tomáš - Soušek Matěj - Suk Jaroslav - Talián Felix - Vlk Tomáš - Voříšek Ondřej - Zimmermann Bedřich

Sršni U11 nejml. mini B OP

Bitto Jonáš - Cihlář Petr - Čížek Pavel - Doubek Martin - Hodík Tomáš - Kolářík Josef - Kotek Matyáš - Křesina Lukáš - Mikeš Antonín - Reichl Vojta - Soušek Matěj - Suk Jaroslav - Vrba Radek - Zimmermann Bedřich

Sršni U11 nejml. mini C OP

Babka David - Bašta Robin - Brůžek Tomáš - Cihlář Petr - Dufek Pavel - Friedel Robin - Friedl David - Hartman Hayes - Hrodek Ondřej - Kačírek Martin - Kašpar Tadeáš - Kodým Kryštof - Krampl Jaroslav - Malý Filip - Němeček Petr - Pěchota Vítek - Prášek Přemysl - Svoboda Šimon - Valentík Adam - Vinkelhofer Miroslav - Vlk Tomáš - Vrba Radek - Zeman Jacob