Sršní e-shop otevřen!!!

Čtvrtek, 26.11.2020 08:57
Ježíšku - Sršní eshop otevřen!
Milí rodiče, hráči, fanoušci...po letech neumětelských pokusů o distribuci našeho klubového oblečení mezi Vás, přihází první opravdu důstojná nabídka. Díky našemu novému partnerovi - písecké firmě ACE sport zabývající se prodejem sportovního vybavení Vám nabízíme první várku zboží.
Důkazem, že vše děláme s maximální snahou o rychlost je i to, že ještě dnes během dopoledne bude naše nabídka rozšířena (např. zimní čepice). Tak možná ještě s nákupem počkejte do odpoledne a zatím vše pořádně rozmyslete ????
Jak na to? Postup je jednoduchý:
2.) e-shop
3.) Přečtěte si pokyny na úvodní stránce a rozklikněte "Klubové oblečení"
Doufáme, že Vás naše nabídka osloví a předem děkujeme za Váš nákup. Uděláte tím radost nejen sobě a svým blízkým, ale pomůžete tak i nám.
DÍKY!!!
PS:: Milí potenciální zákazníci e-shopu. Chceme být rychlí a jak to tak bývá, ne vždy vše stihneme domyslet. Nicméně snažíme se vše vyladit. Tudíž dětské velikosti mikin se řeší a možná už dnes večer se v nabídce objeví i dětská (levnější) replika dresu, plus možná ještě další nabídka. Obecně platí - úplně v pohodě nechte objednávku třeba až po víkendu - Ježíšek to stihne. Díky
Vedení klubu