U14

Pondělí, 17.02.2020 12:39

BK Klatovy - Sršni 60:91

V Klatovech se v sobotu sice začínalo již v 9:00, ale kdo působil ospale, byli spíš domácí. Doslova jsme na ně vlítli a než se probrali, bylo o osudu utkání rozhodnuto. V první čtvrtině jsme byli při střelecké chuti, kterou opět podporovala agresivní obrana. Téměř 30 bodový náskok znamenal, že se utkání bude již pouze dohrávat. Soupeř se zlepšil, my jsme trochu polevili a zbylých 30 minut již bylo vyrovnaných.

BK Lokomotiva Plzeň - Sršni 78:80

Nedělní utkání bylo soubojem prozatím dvou neporažených týmů. Konečně jsme narazili na soupeře, který nám stačil fyzicky a dala se tak očekávat vyrovnaná bitva. Úvod utkání znovu patřil nám, tentokrát se ale domácí probrali velmi rychle a převzali otěže. Od stavu 4:10 udělali šňůru 19:2 a my byli zralí na ručník. 13 minut před koncem se náskok Lokomotivy vyšplhal až na 16 bodů. V tu chvíli asi již nikdo nevěřil, že bychom se mohli dostat zpět do hry, ale ono to šlo. Zrychlili jsme, začali makat v obraně a za 5 minut bylo vyrovnáno a za další tři jsme již vedli o 7 bodů. Tuto nabídnutou šanci jsme již nepustili a dotáhli utkání do vítězného konce.