U15

Sobota, 23.11.2019 15:08

BA Sparta - Sršni 59:78

Prvních šest minut jelo podle plánu. Běhali jsme, dávali jednoduché koše a rozdíl ve skóre +8. Naše nekázeň v obraně a až mnohdy přísný metr od rozhodčích (na fauly po 1.čtvrtině 3:9), tím pádem spoustu trestných hodů pro domácí, znamenalo po první desetiminutovce plichtu. Druhá už z naší strany vyzněla daleko lépe, i když jsme naší převahu nedokázali dlouho proměnit. Spoustu volných pozic jsme zahodili a teprve až konec prvního poločasu nás trochu uklidnil. +9, to byl rozdíl po přestávce, ale my chtěli víc. Zaměřili jsme se na obranu, doslova jsme vymazali doposud nejlepšího střelce Sparty Dana Krapfa, se kterým jsme si dlouho nevěděli rady. Náš náskok rychle rostl a rázem jsme vedli +20, od této chvíle jsme měli utkání pevně pod kontrolou a nepřipustili žádnou rebelii.

USK Praha - Sršni 51:75

V neděli jsme se museli obejít bez dvou našich nejlepších hráčů Pepi Svobody a Šimona Žáka. Na našem výkonu to ale nebylo vůbec znát. Předvedli jsme čtvrtinu snů. V útoku nám vyšlo vše, na co jsme šáhli a obrana, to byl jeden velký koncert. Za deset minut jsme udrželi domácí na 5 bodech. Sovy byly zralé na ručník a my s chutí odehráli i druhou čtvrtinu, kde jsme náš 20 bodový náskok navýšili až na 27. Druhá půle už byla z pohledu USK o trochu vydařenější, hra se vyrovnala, ale na větší nápor se Pražané už nezmohli.