U14

Neděle, 17.11.2019 18:03

Sršni - BK Lions Jindřichův Hradec 85:53

Po utrápeném začátku, jsme se v půlce první čtvrtiny rozjeli a vedení Hradce 6:8 přetočili, po deseti minutách 23:10. Druhé a třetí období bylo zcela vyrovnané a moc basketbalové krásy z naší strany nenabídlo. Až znovu poslední čtvrtina vyzněla lépe pro nás. Jasné vítězství, ale výkon rozhodně nebyl přesvědčivý.

Sršni - BK Sojky Pelhřimov 50:87

Naplno se naše nedostatky ukázaly v nedělním utkání. Soupeř byl jednoznačně lepší a dokazoval nám to ve všech činnostech. Především naše nasazení v obraně bylo hodně k pláči. Jako bychom se nechtěli o výsledek ani poprat. Hráči si musí uvědomit, že bez obrany se tenhle sport hrát nedá. Nebo možná i dá, ale musíte být extrémně produktivní v útoku, což neni náš případ. Tímto výsledkem je jasné, že postup do extraligy žákovské ligy se nás netýká a nadále budeme působit v žákovské lize.