U14 dvojička s Tigers

Úterý, 05.11.2019 12:59

Ve dvojičce jsme narazili na loňské šampióny a velkého favorita na medaile i letos.

Sršni - Tigers ČB 37:89

Roli favorita v předehrávce splnili Budějovice na jedničku. Měli jsme obrovský problém s přechodem na útočnou polovinu, kdy jsme pod velkým tlakem odevzdávali jeden míč za druhým. Když už jsme přeci jenom pronikli k blízkosti koše, tak nás zase trápila koncovka. V obraně jsme proti fyzičtějšímu soupeři dělali, co jsme mohli, ale i tak to bylo málo.

Tigers ČB - Sršni 63:52

S přáním odehrát daleko lepší zápas než ve čtvrtek, jsme vyjížděli k sobotnímu utkání. Trochu jsme přeskupili síly a světe div se, ono to šlo. První čtvrtinu jsme odehráli daleko nad očekávání. Když po deseti minutách svítilo na tabuli skóre 10:21, nešlo nic jiného, než před hráči smeknout klobouk. Samozřejmě jsme věděli, že Tigers mají daleko kvalitnější kádr, než my a bude jen otázkou času, než se skóre převalí na jejich stranu. Což se od druhé čtvrtiny také potvrdilo. Ale i tak super. V tomto zápase jsme rozhodně nebyli jenom do počtu a snad jsme si zvedli sebevědomí do zbývajících soubojů v žákovské lize.