U14

Neděle, 06.10.2019 00:38

Jižní Supi - Sršni 61:81

Celý první poločas jsme se museli vyrovnávat s naším tragickým procentem proměňování jednoduchých šancí 1 na 0, které kdybychom procedili obroučkou, byl by náš náskok po 20 minutách daleko větší. I přesto, 15 bodový rozdíl ve skóre, nám dával klid do druhé půle. Bohužel až moc!!! Jako bychom se uspokojili s vedením a zbytek zápasu se jen z povinnosti dohrával. Světlé chvilky střídaly úplně nepochopitelné zkraty, které nám vzaly všechnu radost ze hry. Utkání se hraje 40 minut a na to by hráči neměli nikdy zapomínat.

BK Kunratice - Sršni 34:140

Hráli jsme o 106, ale chválou musíme opět šetřit. Naopak pochvalu zaslouží domácí hráči, kteří s basketem teprve začínají za první čtvrtinu, kdy nám byli vyrovnaným soupeřem. První desetiminutovka totiž skončila 17:19 a nám už jenom chybělo hodit ručník do ringu. Z předchozích výsledků domácích se totiž zdálo, že půjde vše samo a nám bude stačit se jenom zúčastnit. Opak byl pravdou. Vystřízlivění však přišlo velmi brzy a od druhé čtvrtiny jsme dikotovali tempo hry.