U14

Úterý, 24.09.2019 08:04

BK Pelhřimov - Sršni 76:55

O vítězi rozhodla hned první čtvrtina. Pelhřimov se do nás s chutí zakousl a celých 10 minut nepustil. Výsledkem toho byla bodová nálož domácích, kteří vedli již 31:12. Od druhé desetiminutovky se hra přeci jenom vyrovnala a začali jsme být důstojným soupeřem. Obzvlášť za druhý poločas je třeba kluky pochválit. Vzhledem k naší děravé obraně, jsme si o přestávce dali za cíl, nedostat za druhou polovinu více jak 35 bodů a to se nadmíru podařilo. A nejen to, dokonce jsme druhou dvaceminutovku o 4 body vyhráli. Takže příště méně přehnaného respektu k lepšímu soupeři a více sebevědomí hned od první minuty.

BK Lions Jindřichův Hradec - Sršni 53:87

Tam, kde jsme v sobotu skončili, jsme v neděli navázali. O poznání přesvědčivější výkon, který vygradoval ve druhé čtvrtině. Tentokrát jsme to byli my, kteří diktovali tempo hry. Dobrá obrana a rychlý přechod na útočnou polovinu. To byly klíčové faktory, na které jsme se mohli spolehnout. Jasné vítězství, ale určitě není čas plácat se po ramenou. Chyb ve hře máme stále jako máku.