U12 A vezou z Tábore dvě výhry

Pondělí, 23.09.2019 07:34

Tuto sobotu začaly soutěžní zápasy i pro hráče kategorie U12. Na prvním turnaji v Táboře je čekali místní Medvědi a Tigers z Budějovic.

V prvním zápase jsme narazili na domácí borce. V úvodních minutách jsme se rozkoukávali a nemohli se dostat do tempa. I proto po čtyřech minutách na tabuli svítilo skóre 2:2. Od této chvíle byli Sršni jasně lepším týmem. Především rychlejší pohyb a celoplošná obrana dělala domácím velké problémy. V zápase proti Tigers jsme pokračovali v nastoleném trendu. Méně zkušený soupeř neměl šanci a odnesl si pořádnou nadílku.

Naše hra střídala dobré a špatné momenty jako se střídá podzimní počasí. Věřím tomu, že když budeme poctivě trénovat, tak těch hezčích okamžiků budé stále víc!

Sršni - BK Tábor 72:13

Sršni . TIgers ČB 92:12