Tygr Cup U12 - 7.místo

Pondělí, 16.09.2019 11:12

   Náš tým U12 sbíral další cenné zkušenosti na slušně obsazeném turnaji v Praze. V konkurenci republikové špičky dvakrát zvítězil, třikrát prohrál a obsadil konečené sedmé místo. Porážky na takto silně obsazeném turnaji nám sice nezpůsobí momentální radost, ale určitě jsme získali herní zkušenosti k nezaplacení.

   Na úvod turnaje nás čekal bronzový tým z NF U11 Pardubice. Po našemm nejlepším výkonu jsme prohráli o 7 bodů, ale z palubovky jsme mohli odejít se vztyčenou hlavou. Následovala výhra proti převážně mladším hráčům z Děčína. V tomto utkání jsme nepředvedli naše maximum i proto jsme se o výsledek strachovali až do konce(+3). V posledním utkání skupiny jsme narazili na domící BŠ. Soupeř byl jasně lepší a porážka  o 23 bodů odpovídala dění na hřišti. V dolním pavouku nás po našem nejbázlivějším výkonu skolil Sokol Pražský. Tím nás odsoudil k zápasu o 7. místo. V obou utkáních s týmy z Prahy rozhodli o výsledku soupeřovi individuality. Z našehu družstva nikdo nevystoupil ze svého stínu, nikdo nedokázal strhnou své spoluhráče k většímu úsilí a nasazení. I v posledním zápase jsme dlouho tahali za kratší konec. Nicméně v poslední čtvrtině se hráči osmelili. Přidali v nasazení, zdravé agresivitě a zápas dovedli do vítězného konce.

   Paradní turnaj na konec přípravy. V ní jsme odehráli 10 zápasů, ze kterých jsme vytěžili 5 výher. Vypadá to, že kluci i rodiče jsou skvělá parta a sezónu si se vším všudy užijeme.  

     

MM