Předběžný rozpis tréninků na rok 2019/2020

Úterý, 09.07.2019 10:38


U10 (2010) - MJ + GJ

Pondělí 15:15 - 16:15 Tylovka

Úterý 15:15 - 16:30 Tylovka

Čtvrtek 16:25 - 17:30 Tylovka

Pátek 14 - 15 Hala

 

U11 (2009) - RD

Úterý 14:00 - 15:00 Hala

Středa 14:30 - 15:30 Hala

Čtvrtek 15:15 - 16:25 Tylovka

Pátek 14 - 15 Hala

 

U12 (2008 + 1/2 2007) - MM

Pondělí 16:00 - 17:30 Tylovka nahoře

Středa 16 - 17:15 Tylovka

Čtvrtek 16:30 - 17:45 Gympl

Pátek 15 - 16 Hala

 

U14 + U15 (2006+ 1/2 2007 + 2005) - AK začínáme v úterý 3.9.2019 !!!

Úterý

U14 15:30 - 17:00  Hala (Doubek, Kadlec, Hesoun, Hladík, Skovajsa, Volf, Kopunec, Kubeš, Litoš, Langer Lopata, Miklas, Padrtka, Vallet, Pelikán, Reichl, Jakl)

U15 17:00 - 18:30 Hala  (Procházka, Douda, Bečka, Vovesný, Žák, Stuchlík, Klement, Humpál, Čihák, Křesina)

Středa

Ranní trénink 6:45 - 7:35 (Procházka, Douda, Bečka, Vovesný, Žák, Stuchlík, Klement, Humpál, Čihák, Křesina, Kopunec)

U14 15:30 - 16:45 Hala (Doubek, Kadlec, Hesoun, Hladík, Skovajsa, Volf, Kubeš, Litoš, Langer, Lopata, Miklas, Padrtka, Vallet, Pelikán, Reichl)

U15 16:30 - 18:00 Hala (Procházka, Douda, Bečka, Vovesný, Žák, Stuchlík, Klement, Humpál, Čihák, Křesina, Kopunec, Břečka)

Čtvrtek

U14 16:30 - 17:45 Elim (Doubek, Kadlec, Hesoun, Hladík, Skovajsa, Volf, Kopunec, Kubeš, Litoš, Langer Lopata, Miklas, Padrtka, Vallet, Pelikán, Reichl, Jakl, Volf M.)

17:45- 19:00 U15 Elim (Procházka, Douda, Bečka, Vovesný, Žák, Stuchlík, Klement, Humpál, Čihák, Suchánek, Šimonek, Křesina, Břečka)

Pátek

16 - 17 Hala (všichni dohromady)


U17 A (2003 + 2004) - JČ

Pondělí 16:15 - 18 Hala (16 - 17 basketbal, 17 - 18 Zuzka), 18:00 - 19:00 Rege

Úterý 17 - 18:30 Hala (2004 bez Hejla a Svobody)

Středa 17:45 - 19:15 Hala

Čtvrtek 16:30 - 18 Hala

:Pátek 17 - 18 Hala

 

U19 + muži - JČ

Pondělí po hracím víkendu  15 - 16 Hala, 16:15 Powergym, 17:30 Regenerace

Pondělí po volném víkendu 15:30 - 18:00 Hala, 18:00 Regenerace

Úterý 18:30 - 20:00 Hala + Kölbl, Pytelka, Sýkora, Hejl, Svoboda

Středa 19:15 - 20:45 Hala

Čtvrtek 19 - 20:30 ELIM

Pátek 18 - 19:30 Hala x 19 zápas

 

Ráno U19 + U17 6:45 - 7:35

Úterý - rozehrávači (Sýkora 2x, Mach, Černý, ŠŠ, Pytelka, Kölbl, Hejl, Svoboda, Chvála, Primak)

Středa - pivoti (Svoboda, Houser, Hanslbauer, Pistulka, Kříž, Cais, Veselý)
 
Čtvrtek - podle družstev, půjdou ti, kteří o víkendu hrají U19/U17

Pátek - podle družstev, půjdou ti, kteří o víkendu nehrají U17/U19

 

Prostor pro individuální tréninky

Máme v hale a posilovně prostory navíc, když bude mít na sobě někdo chuť pracovat + možnost střílecího stroje

Pondělí 14 - 15:30 free court

Úterý 15 - 15:30

Středa 14:30 - 15:30 - po domluvě s RD na půlku

Čtvrtek 14:30 - 16:30 free court

 

Muži B + C

Úterý 20:00 - 21:30 Hala

Čtvrtek 17:45 - 19:00

Pátek 17:30 - 19 ELIM