U9 (2010 a ml.) - Druháčci vezou na závěr sezóny ze Strakonic 1.místo

Sobota, 15.06.2019 16:58

Miniturnajem ve Strakonicích se rozloučili druháčci s touto sezónou. Vzhledem k takřka již letnímu termínu dovolily rodinné záležitosti start pouze devíti hráčům, ti si však celý turnaj náležitě užili.

Nejdříve jsme se střetli se strakonickými děvčaty. Po počátečním trápení, kdy byl koš našich soupeřek doslova zakletý a prohrávali jsme 0:4, protrhl smůlu asi na 78.pokus Dan Němeček a pak jsme již byli lepším týmem a po zásluze zvítězili cca 15-ti bodovým rozdílem.

Přestávku mezi utkáními jsme vyplnili povzbuzováním dramatického utkání našich kamarádů z týmu U12. Poté jsme narazili na strakonické kluky. Soupeř měl sice výškovou převahu, ale byli jsme to my, kdo byl od počátku lepším týmem a zcela jasně zvítězili.

Odměnou pro kluky byl tak nejenom redostný pocit z výhry na turnaji, ale také moc dobrý dort po kterém se jen zaprášilo...

Komentář trenéra:"Pochvala pro kluky za bojovnost, pro rodiče za pomoc s dopravou a povzbuzování. Myslím, že jsme si to dopolodne všichni užili. Přeji krásné prázdniny a těším se až to v září rozjedeme :)"

MJ