U19 - propadák na Moravě

Středa, 20.02.2019 12:04
O víkendu Sršni U19 vyjížděli na Moravu na velice důležitý víkend, kdy se měli utkat s přímými konkurenty o pozice v play off. Situace byla jednoduchá, Písek a Prostějov byli s bilancí 11:5 na dělené 3. a 4. pozici, Snakes z Ostravy hned na příčce páté s bilancí 10:6. Pokud Sršni chtěli pomýšlet na výhodu domácího prostředí, museli alespoň jednou zvítězit...
 
 
V sobotu na horké palubovce Snakes Sršni hrubě nezachytili úvod utkání a domácí měli po pár minutách na své straně hned dvouciferné vedení. Hlavně dvojice Bednář a Lukáč pro nás byla nebranitelná a vždy když to vypadalo, že by Sršni mohli utkání zdramatizovat, tato dvojice nenechala nikoho na pochybách, že body zůstanou doma. Bohužel nedělní utkání bylo naprostou noční můrou. Od začátku na hřišti existovalo jen jedno družstvo a v našem týmu se bohužel nenašel jediný hráč, který by zvedl prapor a něco s hrou Sršňů udělal. Konečný výsledek mluví za vše.
 
 
 
 

Co říct závěrem. Doufám, že to byl jen jeden nepovedený víkend. Nicméně oba dva soupeři, opírající se o hru převážně hráčů ročníku 2000 (ten rok je bohužel znát), jsou momentálně o velký kus před námi. Bohužel naše hra byl jeden velký chaos, o obraně, která inkasuje za víkend 209 bodů, asi nemůžu říct nic jiného, než že to byla hrůza. Stručně a jasně řečeno, o víkendu se nám NEPOVEDLO NIC. Ale jak znám svoje hráče, věřím, že si z tohoto víkendu všichni vezmeme ponaučení a vrátíme se opět silnější. Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto a Sršni se umístí buď na pátém nebo šestém místě extraligové tabulky a soupeř pro play off vzejde z trojice BA Nymburk a našich víkendových přemožitelů Snakes Ostrava nebo Orlů z Prostějova.