Další dvě výhry kadetů

Pondělí, 14.01.2019 10:43
První utkání v novém roce obstarala dvojička proti Plzni. Přeci jen po více než mesíční pauze nikdo nevěděl, co od soupeře bojujícícho o play off očekávat, a tak panovala drobná nervozita. V sobotu, před velice slušně zaplněným Sršním hnízdem, spustili domácí útočnou smršť a nebýt chvilkami děravé obrany, byla to doslova demolice. Rychlý kolektivní basketbal dělal Lokomotivě velké problémy a Sršni tak bezproblémů zvítězili...

V neděli v Plzni se očekával podstatně tězší duel, přeci jen už se v této hale spálilo spoustu favoritů. Ale byli to opět hráči ve žlutočerném, kteří chtěl řídit hru a hned se ujali vedení 10:0. Soupeř se sice po timeoutu trochu probudil, ale nikdo z přítomných se nemohl ubránit náletům Sršňů, kteří v poločase měli už třiceti bodové vedení. Druhý poločas se už víceméně dohrával.

Nejenže Sršni zvítězili  a s bilancí 9:3 stále stoupají tabulkou, troufám si tvrdit, že naše hra jde stále nahoru a občas už předvedeme i basketbalovou akci :-) Jsem rád za to, jak jsme obě utkání odehráli a ovládli je doslova stylem start - cíl. Pokud půjdeme do každého zápasu s takovýmhle nasazením, budu velice šťastný trenér.