U14 si zajistili postup na MČR

Neděle, 25.03.2018 13:33

Před víkendovými zápasy se nám sestava sesypala jako domeček z karet. Ročník 2005 nabírá zkušenosti na turnaji ve Francii a hned tři důležití hráči ročníku 2004 přecenili svoje sportovní dovednosti a pustili se do větších akcí, než bylo zdrávo. Nezbývalo než sáhnout do rezerv. Hned čtyři mladší hráči si odbyli svoji premiéru v žákovské lize a nutno dodat, nevedli si vůbec špatně. 

Sršni - USK Praha 72:64

První čtvrtina sobotního zápasu sice dopadla pro nás katastrofálně, ale pak jsme se rozjeli. Šimon Marek, čerstvý oslavenec, dodal týmu šťávu a zavelel k obratu. Postaral se o nejlepšího hráče soupeře a za druhou desetiminutovku zatížil konto hostů 15 body. V poločase bylo vyrovnáno a začínalo se od znovu. Druhou půli již odtáhlo pět kluků, kteří nechali na hřišti opravdu maximum. Za odměnu jim bylo vydřené vítězství.

Sršni - Sokol Pražský 58:101

Nedělní výkon byl z naší strany již utahaný a lídr naší skupiny si došel pro jednoduché vítězství. I přes velkou snahu jsme byli všude o krok pozadu, dostávali jsme spoustu jednoduchých košů a v útoku to bylo trápení, ale…  Jedna výhra z víkendu je super. Definitivně jsme si pojistili postup na Mistrovství ČR.