U13 - Dvě výhry po průměrných výkonech

Pondělí, 19.03.2018 08:40

Sršni - BK Strakonice d 74:37

Sršni - BK Pelhřimov h 57:22

   Starší minižáci jeli ladit formu před turnajem ve Francie na palubovku do Strakonic. Ještě před odjezdem ovšem vyladili svého trenéra a to tak, že se rozpálil do běla. Pravidelnost pozdních příchodů některých hráčů na sraz k odejzdu na zápasy je pevná jako skála - škoda že tahle pevná není naše obrana. Trenér má ovšem nervy jako nitky a ty už to nevydrželi. 

   Bohužel jsme v soutěži OP až příliš suveréní. Bohužel! O koncentraci na vstup do prvního zápasu se nedá vůbec hovořit. Bum, bum a rázem Sršni prohrávají o 10 bodů. Koukají po sobě a zřejmě si říkají,, co se to děje, vždyť máme vyhrávat my,,. Zaplať pán Bůh existuje spravedlnost a děvčata po zásluse ovládla herně první poločas. Kvalita na Sršní lavičce se sice ve druhém poločase projevila. Ovšem basketbalová lehkost chyběla. Ale to tak bývá. Špatný vstup do zápasu se málokdy obrátí v galapředstavení. Druhý poločas Sršni ubojovali a zvítězili. 

   Tým Sojek z Plehřimova je mix dvou velice kvalitních hráčů a hráčů méně zkušených. Proto Sršni chtěšli na soupeřovích tahounech otestovat co nejvíce hráčů v obraně. To se povedlo a nikdo nezklamal. Důkazem je 22 obdržených bodů.

 Hodnocení trenéra: Kluci by potřebovali dostat od nějakého soupeře pořádně za uši. Už jsme asi zapomněli, jak nás v září vyškolila Plzeň a Žďár na Sázavou. Doufám že pro nás bude první poločas úvodního zápasů dostatečně zdviženým prstem před turnajem ve Francii.

MM