U15

Neděle, 04.03.2018 09:56

Sršni - BK Kondoři Liberec 76:74

V sobotním zápase začal soupeř hned zostra, za stavu 2:9 přišel timeout, který jeho řádění utnul. Od této chvíle jsme se zlepšili ve všech činnostech, především obrana pracovala tak jak má. Jenom škoda, že nám to nevydrželo až do konce poločasu. Za poslední tři minuty jsme svým lajdáckým přístupem přišli o 16 bodový náskok a začínalo se prakticky znovu. Ve druhé půli, to byla přetahovaná o každý koš. Ani jeden tým výrazně neodskočil, a tak se rozhodovalo až v koncovce, ve které jsme přeci jenom měli maličko navrch.

Sršni - BK Horejsek Děčín 87:49

V nedělním utkání nás čekal další soupeř ze severu. Oproti sobotě, byla tentokrát výšková a silová převaha na naší straně, čehož jsme dokázali v zápase využít. I když náš výkon v některých pasážích nebyl zrovna oku lahodící, dokázali jsme si dojít pro snadnou výhru.