Christmas cup Plzeň 2O17 - U11

Pátek, 29.12.2017 19:54

Tradičního Vánočního turnaje se tento rok zúčastnili i naši nejmladší minižáci U11. Ve třech dnech odehráli 6 utkání a s bilancí 3-3 obsadili 4.místo. 

Sršni bohužel nebyli ve zcela úplné sestavě a tak lze jejich vystoupení hodnotit spíše kladně.

V prvním duelu s pozdějším vítězem turnaje jsme si nechali utéct začátek a přes zlepšení v průběhu utkání jsme již německý tým neohrozili.

Sršni - Niners Chemnitz     33:55

V nervydrásajícím zápase s Klatovy jsme po velmi slušném výkonu urvali první výhru v turnaji.

Sršni - BK Klatovy     38:37

Ve čtvrtek nás čekala hned tři utkání. Po náročné cestě (odjezd v 6 a po celonočním sněžení velmi opatrná jízda) jsme k prvnímu zápasu nastoupili doslova z tranzitu a světe div se - předvedli možná nejlepší úsek na celém turnaji. Na slovinský tým jsme vlétli a během pár minut si vytvořili dostatečný náskok, který celé utkání rozhodl.

Sršni - KK Vojnik     39:19

Další skvělý zápas nás čekal s Ostravou. Ve fantastické atmosféře, kterou vytvořili rodičovské kotle obou týmů, jsme už už sahali po výhře, ale narozdíl od zápasu s Klatovy se k nám štěstíčko obrátilo zády.

Sršni - BK NH Flames Ostrava     34:36

Ve třetím čtvrtečním utkání nás bohužel již zjevně opustily síly a po nejhorším výkonu na turnaji jsme zcela jasně podlehli domácímu týmu.

Sršni - BK Lokomotiva Plzeň     29:48

Poslední den turnaje nás již čekal jen jeden zápas. Hráči M.Lázní s basketbalem teprve začínají a my jim přejeme, ať jim jejich nadšení vydrží.

Sršni - Mariánské Lázně     93:2

 Turnaj přinesl to co přinést měl - zážitky, radost z výher i smutek z proher a pevně věřím, že i další basketbalový i mentální posun pro všechny kluky, kteří se ho zúčastnili. Děkuji jim a především jejich rodičům za to, že jim start na tomto turnaji umožnili - jsem pevně přesvědčen, že šlo o dobře prožitý čas.

GJ+MJ