U15

Neděle, 26.11.2017 12:35

BA Sparta Praha - Sršni 84:53

Zápas jsme začali velmi aktivně, výborně jsme bránili. Za prvních 5 minut jsme šli po vypíchnutí přihrávky snad 10 x  sami na koš. Bohužel jsme při rozcvičce zapomněli sundat z koše poklici a tak stav 3:2 vydržel velmi dlouho. Domácí se začali víc a víc tlačit pod koš, což naší malé sestavě dělalo velké problémy. I přesto jsme drželi vyrovnaný stav téměř do konce poločasu. Poté jsme si vybrali opět naší slabší chvilku, kdy jsme to soupeři namazali a ten ještě do přestávky stihl získat 10 bodový náskok. Ani druhý poločas žádné změny nepřinesl. Naše nemohoucnost proměnit jednoduché koše a minižákovské ztráty nás stály lepší výsledek. Prohra o 30 bodů, ale náš výkon lze rozhodně hodnodit kladně. Zlepšili jsme pohyb na útočné polovině a v obraně jsme konečně začali bránit jako tým.

Sršni - Sokol Vyšehrad 66:43

V nedělním zápase jsme navázali na sobotní výkon. Celý zápas jsme se mohli opírat o kvalitní obranu. Dokázali jsme ubránit vnitřní prostor a těžili z rychlého protiútok.