U14 pokračují ve vítězné sérii

Neděle, 08.10.2017 21:40

NBK Praha - Sršni 58:78

O víkendu jsme se museli obejít bez dvou důležitých hráčů základní rotace, a tak panovaly obavy, jak to bez nich zvládneme. První čtvrtina to jenom potvrdila a náskok čtyř bodů byl velmi důležitý. Druhá desetiminutovka v čele s kapitánem Danem Hejlem však zavelela a rázem to bylo o 27. Ve druhém poločase jsme dále měli navrch a tak v poslední čtvrtině dostala prostor lavička. Bohužel trenér domácích  dusil to nejlepší až do konce, takže konečné skóre o 20 bodů nakonec muselo stačit.

BA  Sparta - Sršni 43:59

Souboj dvou neporažených celků jsme začali na jedničku. Po pěti minutách vedení 0:8, co víc si přát. Pak však přišel útlum, ale i tak znovu + 4 po deseti minutách. Ani druhá čtvrtina nezklamala a navýšila rozdíl na 11 bodů. Ani po přestávce jsme nezaváhali, i přes hodně nepřesností jsme stále měli navrch. Koncovka byla pod kontrolou a tak stále držíme neporazitelnost.