EUROPE BASKETBALL TOURNAMENT – U14

Sobota, 02.09.2017 03:19

Sršni obdželi na poslední chvíi pozvánku na tento prestižní turnaj a ani na den či dva nezaváhali a přihlásili se. Po slunečném týdnu v poklidné, šumavské krajině, kdy jedna hra střídala druhou a vo vorla by Myslivec sotva zakopnul, přesunuli jsme se na pražské palubovky.

První den: oba naši soupeři byli nad naše síly, byly úseky, kdy jsme měli lehce navrch, bohužel spousta našich chyb nás srážela neustále k zemi. Ve hře 1 na 1 jsme hodně zaostávali, především v obraně chyběla zodpovědnost za svého hráče a v útoku nás ničil velký počet ztrát. Jak se říká, zítra je taky den a uvidíme, co přinese.  Po neúspěšném pátku se ihned sešel krizový štáb Sršňů a na sobotní zápasy byl nominován nejzkušenější trenér sršňů Míra Janovský (Srdcem Sršeň, ale tělem i duší klokan).

Sršni - Rathiopharm Ulm 36:65

Sopron - Sršni 69:56

Druhý den: ani v sobotu jsme na výhru nedosáhli. Nejdříve nás svojí fyzičností zničili chachaři z Ostravy. Druhý zápas vypadal dlouho nadějně, tři čtvrtiny jsme hráli vyrovnanou partii, poslední desetiminutovka ale patřila jednoznačně slovenskému týmu, který nám dovolil pouze 4 body.