Kvalifikace U15 2.kolo

Sobota, 10.06.2017 19:15

BA Louny - Sršni 45:99

Začátek prvního zápasu byl z naší strany hodně nervózní, kupili jsme až příliš chyb a dostávali domácí do hry. Zlepšení přišlo s vytaženou obranou, která dělala soupeři velké problémy a my jsme výrazněji odskočili. V poločase jsme vedli již o 16 bodů, ale tím jsme se, s ohledem na nedělní zápas, nechtěli nechat uspokojit. Louny sice začali druhý poločas přesnou střelou za tři body, ale pak jsme znovu zabrali v obraně a šli si za jasným vítězstvím.

 

Sršni - BA Louny 76:75

Tři čtvrtiny se zápas nesl v sobotním duchu. Vypracovali jsme si dvacetibodový rozdíl a ten si udržovali. To co jsme předvedli v poslední desetiminutovce bylo ostudné. Přestali jsme úplně hrát a především bojovat. S chutí hrající hosté to vycítili a pustili se do nás. Konec utkání tak byl pro nás vysvobození.

Komentář trenéra: jsem rád, že jsme kvalifikaci zvládli a v příští sezóně tak nebudeme chybět v žákovské lize. Mrzí mě přístup, s jakým jsme odehráli konec nedělního zápasu, doufám že se to nebude opakovat a budeme se prezentovat daleko lepšími výkony.

AK