Kvalifikace U15

Neděle, 04.06.2017 13:39

Z pětičlenné skupiny postupoval přímo pouze vítěz. O tom, kdo to bude, rozhodoval až poslední zápas, ve kterém jsme se utkali s domácím týmem Klatov. Prvotní nápor jsme ještě dokázali ustát a vypadalo to, že bychom mohli držet i krok. Bohužel poslední minuta první čtvrtiny se nám hrubě nepovedla a po šňůže 7:0 jsme ztráceli 5 bodů. To však nebylo vše. Následujících 5 minut bylo pro vývoj zápasu zcela klíčové. My jsme se v útoku úplně trápili, zatímco domácí byli k nezastavení. Další šňůra 12:0 byla posledním hřebíčkem do rakve. Ne, že bychom zápas zabalili, snaha porvat se o výhru nám rozhodně nechyběla, ale na přiblížení míň jak na 14 bodů to již nestačilo. Závěr patřil výhradně soupeři, který nám nasypal na cestu domů ještě pěknou nadílku.

Komentář trenéra: Klatovům gratuluji k zaslouženému postupu. Nás bude čekat ještě druhé kolo s týmem BA Tygři Louny systémem doma venku. A rozhodně nás nečeká nic lehkého. O jejich třetím místě ve skupině rozhodla porážka s Plzní o jediný bod!

2. kolo kvalifikace

Neděle vzhledem k tomu, že není možnost hrát v Písku, zápas budeme hrát v ČB od 12:00. Odjezd v 10:15, návrac cca 14:45.

Vzkaz pro rodiče: doufám, že nás přijedete podpořit i do ČB, tak abychom kvalifikaci úspěšně zvládli. Pokud by chtěl někdo zapůjčit buben, stačí se ozvat :).