NF U13 Sršni 6. místo

Pátek, 05.05.2017 20:54

   Národní finále pro kategorii U13 pořádala Basketbalová škola Praha. Předešlé ročníky jsme se umístili na 6. a 5. místě a tak naše ambice nebyly určitě menší.

Sršni - Horejsek Děčín 31:60

Sršni - BK Pardubice 68:30

  V základní skupině nám Děčín hned ukázal jak se hrají zápasy Národního finále. I když jsme první čtvrtinu vyhráli, soupeř zápas jednoznačně ovládnul. Od druhé čtvrtiny byl všude na o jeden, ale dva kroky dřív. V druhém zápase základní skupiny jsme porazili Pardubice. Soupeř neměl tolik zkušených hráčů jako my, proto byla výhra poviností.

čtvrtfinále:

Sršni - USK Praha 43:70

   Ve čtvrtfinále jsme narazili na soka z nejsilnějších USK Praha. I když jsme prohráli o 27 bodů, byl to náš nejvydařenější zápas na Národním finále. Byl to jediný zápas kdy jsem cítil z týmu energii a zápal pro hru.

skupina o 5. - 8. místo

Sršni - BŠ Tygři Praha 47:29

  V sobotním odpoledni jsme se utkali s domácím výběrem o to kdo si zahraje zápas o 5. místo. Po náročných čtvrtfinálových zápasech zbylo více sil Sršňům. A tak jsme měli šanci obhájit výsledek z minulého roku.

o 5. místo

Sršni - SK Renocar Podolí 47:53

   Nedělní ráno bylo ze strany Sršňů, unavené a bez náboje. V nepohledném zápase chtěli víc Podoláci. Cítil jsme z nás neochtu poprat se o cokoliv. Zaslouženě jsme zápas projeli.

   Konečné šesté místo není až takovým zklamáním jako předvedená hra. Na útočné polovině jsme se doslova trápili. Přes padesátibodovou hranici jsme se přehoupli pouze v jednom zápase i proto jsme nemohli pomýšlet na lepší umístění. Všem děkuji za reprezentaci klubu a věřím že příští rok uděláme zase krůček vpřed.

  Nejlepším hráčem týmu byl zvolen Samuel Podlaha a do All-stars pěkty byl zařazen Dan Hejl. Gratuluji!

MM