Přípravka má za sebou skvělou sezónu

Sobota, 25.03.2017 18:15

V sobotu dopoledne se Sršní připravka představila po dlouhé době opět na domácí palubovce. Prvním soupeřem našeho týmu byly pelhřimovské Sojky, které naše hráče po celou dobu utkání velmi trápily. Pelhřimovští hráči byli téměř neomylní v zakončení a agresivní obranou nutili písecké hráče k chybám. Sršni ale v závěru dokázali zabrat a Matěj Gavlasz během minuty dokázal třikrát potrestat pelhřimovskou obranu.

Sršni Písek - BK Sojky Pelhřimov   10:44
body: Gavlasz 6, Hodík a Kolařík po 2

 

Do druhého utkání vlétli Sršni posílení o Marka Reichla, který vnesl do utkání bojovnost. Sršni po úvodních pěti minutách vedli 8:2, v tu chvíli se ale strakoničtí králíci vzpamatovali a převzali otěže utkání.

Sršni Písek - SKB Strakonice  11:23
body: Reichl M. 7, Bašta R. 4

 

Komentář trenéra: "Máme za sebou skvělou sezónu, ve které jsme zapojili všechny hráče z přípravky.  Pro všechny hráče to byly cenné zkušenosti, které určitě zúročí v nadcházejících sezónách. Poslední dva zápasy před domácím publikem jsme sice prohráli, ale v obou utkáních jsme měli krásné basketbalové momenty, za které hráčům moc děkuji. Obzvlášť mě těší debut Martina Doubka a Ríši Bašty, pro které to byly první zápasy vůbec. Děkuji všem hráčům za předvené výkony během celé sezóny a těším se na další tréninky a zápasy."

 

Týmové foto

Písecké postřehy

MD