ŽL starší žáci

Pondělí, 13.03.2017 00:18

Sršni - ŠSK Slaný 96:95

Po hrůzostrašném začátku (2:25) nás dostal do hry až počet faulů soupeře, kteří byli nuceni vystřídat. Této šance jsme se chopili a začali hrát vyrovnaný souboj. V obranné fázi jsme sice neustále tápali, ale chytili jsme se v útoku a pár přesných zásahů za tři body převalilo poločasové skóre na naší stranu. Ani do druhého poločasu jsme nenakročili příliš štastně. Pořád jsme doháněli malý náskok hostů. To vyústilo do napínavé koncovky 93:95, timeout pro nás a 18 sekund do konce. Úkol zněl jasně, všechno nebo nic. Napíchli jsme obranu a vyhodili na zlatou ruku Honzy Kračmana, který bez rozpaků proměnil svůj čtvrtý tříbodový hod. Stále však zbývalo 8 sekund na odpověď pro hosty. Těm se však ani na počtvrté nepodařilo trefit zařízení, a tak dva body zůstaly doma.