1. liga mužů: Vítězná série se protahuje na 3 zápasy

Neděle, 12.02.2017 16:34

Po dvou domácích výhrách odjeli Sršni bojovat na palubovku Sokola Pražského. Ten by v případě výhry postoupil do skupiny 1.-6., která by mu již zaručila účast v playoff.

Sokol Pražský - Sršni 54:77

Od počátku se hrál velmi rychlý basketbal v rytmu koš za koš. Útoky dominovaly nad obranami a divák se bavil. Ve 4.minutě vedli domácí 11:10 a Písek se pokusil o zónovou obranu. Ta začala dělat pražským Sokolům obrovské problémy. Sršni naopak využili několika ztrát soupeře k jednoduchým košům a tak jejich vedení rychle rostlo: 1.čtvrtina 14:21, poločas 27:41.

Když druhý poločas zahájili hosté šňůrou 0:9 a dostali se do vedení o 25 bodů bylo již pro Pražany velmi těžké ze zápasem něco udělat. I když rozdíl ve skóre už ve zbytku utkání nebyl tak velký, stále se udržoval kolem 20-ti bodů a Sršni zápas s jistotou dovedli k výhře.

Komentář trenéra:"Myslím, že jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně. Každý z hráčů přijal svou roli na hřišti a výsledkem je skutečně pozitivní výkon i výsledek."