U12 ve Strakonicích bez výhry, ale s bojovností

Neděle, 05.02.2017 10:05

V oslabené sestavě odjíždělo devět hráčů ke dvěma zápasům do strakonické STARZ Arény. Úvodní utkání proti strakonickým devčatům nezačalo pro písecké hráče vůbec špatně. Sice po čtyřech minutách prohrávali 8:4, ale poté písečtí zabrali v obraně vytvořili si mírný náskok. Sršni drželi otěže utkání ve svých rukou až do poloviny třetí čtvrtiny, v tu chvíli jim však došly síly a na soupeře už nestačili.

Sršni Písek - BK Strakonice    46:59

Ve druhém utkání Sršni změřili své síly s pelhřimovskými sojkami. Sojky v úvodu doslova vlétly na Sršně a po čtyřech minutách Sršni prohrávali 0:16, vypadlo to děsivě, ale sršní druhá pětka ze sebe shodila úvodní nervozitu a na konci první čtvrtiny sršni ztráceli pouze čtyři body - 12:16. Ve druhém poločase už Sršni neměli dostatek sil a Sojky mohly slavit vítězství.


Sršni Písek - BK Sojky Pelhřimov   31:62

 

Komentář trenéra: "Přesto, že jsme k zápasům odjížděli pouze v devíti, uhráli jsme skvělé výsledky. Hráči hráli s nasazením a s chutí zvítězit. Několikrát se nám podařilo zahrát ukázkový protiútok téměř bez driblinku a v obraně jsme nedali soupeři jediný míč zadarmo. S výkonem všech hráčů jsem velmi spokojený a doufám, že k příštím zápasům pojedeme ve větším počtu a přivezeme výhru."

MD