Víkend U11

Pondělí, 30.01.2017 09:47

Tento víkend byl ve znamení zápasů kategorie U11. Nejprve v sobotu naše áčko sehrála v oslabené sestavě dvě vyrovnaná utkání ve finálové skupině. Bohužel vždy až v koncovce těsně podlehli svým soupeřům z ČB a JH. Výsledky jsou ovšem naprosto nepodstatné, důležitá je předvedená hra a na tu bylo tentokrát radost pohledět.

 

Tigers ČB - Sršni A 57:48

 

Lions JH - Sršni A 48:45

 

V neděli ráno pak začala naše nejmenší přípravka Sršňů pod názvem U11 C. A vstup do krajské soutěže to byl velice úspěšný. Našim nejmladším Sršňům se podařilo dvakrát porazit Tábor a připsali si tak své první body v tabulce. Všichni hráči předvedli skvělé výkony, za což si zaslouží obrovskou pochvalu.

 

Sršni C - BK Tábor B 16:5

Body: Reichl Marek 4, Kolařík 4, Rybařík, Hodík, Mikeš a Bašta 2, Tao, Zimmermann, Suk, Kučera, Berenda, Staffa, Reichl Vojtěch, Bitto a Gludovatz

 

Sršni C - BK Tábor B 15:8

Body: Tao 8, Suk 4,  Rybařík 2, Reichl Marek 1, Hodík, Mikeš, Kolařík, Bašta, Zimmermann, Kučera, Berenda, Staffa, Reichl Vojtěch, Bitto a Gludovatz

 

V neděli odpoledne víkend zakončilo naše béčko. Proti silným soupeřům na výhru šanci nemělo, ale kluci se rvali o každý míč a rovněž zaslouží velkou pochvalu. 

 

Sršni B - BK Strakonice dívky 10:69

 

Sršni B - BK Tábor 25:35Na závěr nutno dodat, že největší radost máme z toho, že během víkendu vyběhlo na palubovku 40 Sršňů kategorie U11 a doufám, že si všichni své zápasy náramně užili.  Za nás trenéry zaslouží obrovskou pochvalu.