U13 dohrávka ve Strakonicích

Úterý, 17.01.2017 07:52

Sršni - BK Strakonice d 55:43

   Sršni dohrávali v pondělním termínu zápas proti děvčatům ze Strakonic. Všichni se na zápas těšili a chtěli uhrát co nejlepší výsledek. 

   Hned od úvodního rozskoku dávali do utkání všichni aktéři obrovskou energii. Šimon Marek se přilepil jako klíště na Junkou, kterou udržel v první části na přijatelných 3 bodech. Jen Škoda našeho méně potentního útoku. V první čtvrtině dokázali skórovat jen Tomáš Polánek a Voves. Jako skoro celý zápas, tak i ve druhé čtvrtině měli Sršni problém na útočné polovině. Málo pohybu a špatný ,,tajming,, (načasování), to byla jejich Achillova pata. Nejlepší část zápasu si Sršni schovali na tu třetí. Zrychlený přechod do útoku a tvrdá práce Tomáše Polánka v podkošovém prostoru slavila úspěch. Svoboda skóroval s klaksonem za tři body a tím se rozdíl ve skóre vyšplhal na 13 bodů. Poslední část si již Sršni pohlídali. Když ve 4 minutě vedli o 16 bodů, tak dostala větší šanci mladší sestava.

 

Komentář trenéra: I přes výhru náš výkon nebyl zdaleka ideální. Srážejí nás především mentální chyby. U některých hráčů je to soustředěnost a u některých bojovnost. Takže náš výkon hodnotím známkou 2 mínus :).

MM