l. liga muži: Košíře vrátili Sršňům porážku

Pátek, 16.12.2016 22:26

Basket Košíře - Sršni 88.83

Úvod utkání patřil hostům, konkrétně pak Petru Šlechtovi, který zaznamenal prvních 18 bodů (trojky 7/6) Sršnů. Nikdo nemohl očekávat, že domácí budou po dvou timeoutech pokračovat ve stejném stylu. Nikdo, kromě hráčů hostujícího týmu. Ti jakoby stále čekali, kdy se opět někdo trefí zdálky. Ruku v ruce s tím šla bohorovnost na obranné polovině, kdy tým Košířů nebotřeboval příliš velké úsilí, aby se dostal až pod koš píseckých a snadno zakončil. A tak přesto, že v čase 6:30 Písek vedl 12:18, po první čtvrtině již prohrával 22:20. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, ale Košíře Písek již do vedení nepustili.

Ve druhém poločase byli lepším týmem domácí, kteří šli 12 minut před koncem do 13-ti bodového vedení. Sršni pak tradičně zaveleli k závěrečnému náporu, tradičně se soupeři přiblížili na dostřel a tradičně prohráli....

Komentář trenéra:"Již není čas na něco čekat. Musíme si přes Vánoce uvědomit o co jde. Jsme příliš lehkovážní v obranné i útočné fázi, kde je naše hra nevyvážená. Měli jsme dostatečnou kvalitu na to, abychom ten zápas vyhráli. Bohužel se to nepodařilo. Musíme změnit několik věcí, protože tímto způsobem není možné pokračovat dále."